KONST / Litografier / Färglitografi 12422096
nr 1242 2096
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/360, bladets mått: 58x44 cm
Kondition: skadad, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:05:29
18/3 10:06:18
18 mar
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold